Nasıl daha fazla ziyaretçi alabilirim?

 

Öncelikle bilmelisiniz ki bu toplistte sıralama sitenizin hitine göre değil, bize gönderdiğiniz ziyaretçi sayısına göre yapılmaktadır.  Bu  özellik ziyaretçi sayısı az olan sitelerin büyüyebilmesi için çok büyük fırsattır.  

Diğer toplistlerde en üstlerde bulunan siteler sadece ziyaretçi alır ve hiti az olan sitelerin de en üstlerde bulunma şansı yoktur. Sayfalar.net'te aksine gönderdiğiniz her ziyaretçi size daha fazla ziyaretçi olarak döner.

Eğer ana sayfaya girişte Popup koymanın uygun olmadığını düşünüyorsanız, iç sayfalardan birisine Popup kodunu yerleştirebilirsiniz.

Sitemizde 15 kategori bulunmaktadır. Eğer siteniz bir den çok kategoriye uygunsa en az üye bulunan kategoriyi seçtiğinizde ziyaretçi alma şansınız daha artar.

Sayfalar.net tasarımı ile her kategoriye hızlı erişimi sağlamakta, ziyaretçi göndermeyen sitelerin listede görünmemesi sayesinde de, ziyaretçi gönderen sitelerin daha belirgin görünmesini sağlamaktadır.

İsterseniz sitenizde bulunan dost siteler veya linkler bölümüne Sayfalar.Net'in Text Linki'ni koyabilir, bu sayede hem daha fazla ziyaretçi göndermiş olur, hem de kaliteli bir site önermiş olursunuz.

Sayfalar.Net bannerlarını ne kadar göz önünde bulundurur ve diğer bannerlardan ne kadar uzakta tutarsanız, bannera tıklanma ihtimalini o kadar artırır, dolayısıyla da daha fazla ziyaretçi alma şansına sahip olursunuz.

Ziyaretçi sayınız bir kaç binle ifade edilen rakamlara ulaştığında bizi unutmamanız dileğiyle.